336042-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Termomodernizacja budynku przy ul. Maszyńskiego 10 w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTermomodernizacja budynku przy ul. Maszyńskiego 10 w Warszawie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych i przeglądów konserwacyjno-serwisowych i gwarancyjnych w ramach zadania pn. ,,Termomodernizacja budynku przy ul. Maszyńskiego 10; 00-902 Warszawa” realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Dokumentacja projektowa powinna zostać opracowana w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU - Załącznik nr 10 do SWZ) pn. „Modernizacja (przebudowa) instalacji w budynku biurowym przy ul. Maszyńskiego 10”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 10 do SWZ –Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) oraz Załącznik nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia w zakresie przeglądów konserwacyjno-serwisowych i gwarancyjnych. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ. 3. Zamawiający, zgodnie z art. 18 ust. 4 w związku z art. 133 ust. 3 ustawy Pzp, udostępni załączniki, o których mowa w ust. 2, tj.: 1) Załącznik nr 9 do SWZ– Projektowane postanowienia umowy, 2) Załącznik nr 10 do SWZ - Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), 3) Załącznik nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia w zakresie przeglądów konserwacyjno-serwisowych, gwarancyjnych, na wniosek (Załącznik nr 8 do SWZ) każdego Wykonawcy ubiegającego się o przedmiotowe zamówienie, złożony za pomocą Platformy Zakupowej, po uprzednim zarejestrowaniu się na Platformie Zakupowej (Wykonawca powinien skorzystać z zakładki „Przystępuję do postępowania”, zarejestrować się, a następnie przejść do zakładki „Korespondencja”). Zarejestrowanie się i przystąpienie do postępowania nie obliguje Wykonawcy do złożenia oferty. 4. Zamawiający dopuszcza i zaleca Wykonawcom wzięcie udziału w wizji lokalnej, gdyż ze względu na specyficzne uwarunkowania realizacyjne, uważa ją za bardzo istotną dla należytego sporządzenia ofert. Brak udziału w wizji nie spowoduje odrzucenia Wykonawcy z postępowania. Wniosek o wizję lokalną Wykonawca może złożyć maksymalnie najpóźniej do 14 dni przed upływem pierwotnego terminu składania ofert. Wniosek wraz z ww. danymi należy przesłać za pośrednictwem Platformy Zakupowej pod adresem prowadzonego postępowania (https://zamowienia-cokprp.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-cokprp/demand/274108/notice/public/details). Termin wizji lokalnej zostanie wyznaczony przez Zamawiającego.
Interne KennungZP.CO-6/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45111300 Abbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45262400 Baustahlmontagearbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45410000 Putzarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych i przeglądów konserwacyjno-serwisowych i gwarancyjnych w ramach zadania pn. ,,Termomodernizacja budynku przy ul. Maszyńskiego 10; 00-902 Warszawa” realizowanego w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Dokumentacja projektowa powinna zostać opracowana w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU - Załącznik nr 10 do SWZ) pn. „Modernizacja (przebudowa) instalacji w budynku biurowym przy ul. Maszyńskiego 10”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji określa Załącznik nr 10 do SWZ –Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU) oraz Załącznik nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia w zakresie przeglądów konserwacyjno-serwisowych i gwarancyjnych. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp: a) opcja polegać będzie na zastąpieniu wymogu dotyczącego montażu rolet lub żaluzji zewnętrznych w oknach (w całym budynku) wymogiem montażu rolet lub żaluzji fotowoltaicznych we wszystkich albo niektórych oknach (w całym budynku), b) w celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy odrębne zlecenie w formie pisemnej, c) Zamawiający ma możliwość skorzystania z opcji od dnia zawarcia umowy do dnia zakończenia realizacji Etapu II, d) w przypadku gdy Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków nie wyrazi zgody na montaż wszystkich albo niektórych rolet lub żaluzji fotowoltaicznych przedmiot umowy będzie realizowany bez uwzględnienia opcji albo z uwzględnieniem opcji wyłącznie w zakresie objętym zgodą, e) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Prawo opcji może zostać wykonane przez Zamawiającego w całości lub w części, a Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, f) maksymalną wartość opcji będzie stanowić łączna maksymalna wartość brutto dopłaty w ramach prawa opcji uwzględniająca wyłącznie koszty związane z dodaniem modułów fotowoltaicznych do rolet lub żaluzji zewnętrznych w oknach (w całym budynku), określona przez Wykonawcę w formularzu oferty.