336051-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 1 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 - dotyczy osiedla Leśnica b) Zadanie nr 2 –przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2 - dotyczy osiedli Popowice, Stabłowice oraz Żerniki c) Zadanie nr 3 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3 - dotyczy osiedli Krzyki, Książe Małe oraz Brochów d) Zadanie nr 4 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 4 - dotyczy osiedli Karłowice, Poświętne, Psie Pole, Zakrzów oraz Kleczków e) Zadanie nr 5 – przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w siedzibach Zamawiającego we Wrocławiu, w budynkach przy ul. Przybyszewskiego 102/104 i przy ul. Tylnej 14 oraz sprzątanie terenu zewnętrznego i chodników przyległych do budynków biur Zamawiającego. f) Zadanie nr 6 – przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na umyciu zewnętrznych powierzchni okien nieotwieralnych (witryn) wraz z ramami w budynkach mieszkalnych stanowiących własność Zamawiającego położonych we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 6. 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.1-2.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1-6 oraz w Załączniku nr 3.1-3.6 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 1-6.
Interne KennungBZP.360.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensWstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminów składania ofert – dyrektywa ogólna, Ogłoszenie – data wysłania: 23/03/2026 09:43:14 (UTC+00:00) czas zachodnioeuropejski, GMT Języki, w których przedmiotowe ogłoszenie jest oficjalnie dostępne: polski Numer publikacji ogłoszenia: 201076-2026 Numer wydania Dz.U. S: 58/2026 Data publikacji: 24/03/2026
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Leśnica
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 1 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 1 - dotyczy osiedla Leśnica 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 oraz w Załączniku nr 3.1 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 1
Interne KennungZadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Popowice, Stabłowice, Żerniki
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 2 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 2 - dotyczy osiedla Popowice, Stabłowice, Żerniki 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 oraz w Załączniku nr 3.2 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 2
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Krzyki, Książe Małe, Brochów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 3 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 3 - dotyczy osiedla Krzyki, Książe Małe, Brochów 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 oraz w Załączniku nr 3.3 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 3
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 Wykonywanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. osiedle Karłowice, Poświętne, Psie Pole, Zakrzów oraz Kleczków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 4 – przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego oraz utrzymywania czystości w obiektach stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 4 - dotyczy osiedla Karłowice, Poświętne, Psie Pole, Zakrzów oraz Kleczków 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 oraz w Załączniku nr 3.4 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 4
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 utrzymanie porządku i czystości w siedzibach Zamawiającego we Wrocławiu, w budynkach przy ul. Przybyszewskiego 102/104 i przy ul. Tylnej 14 oraz sprzątanie terenu zewnętrznego i chodników przyległych do budynków biur Zamawiającego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 5 –przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w siedzibach Zamawiającego we Wrocławiu, w budynkach przy ul. Przybyszewskiego 102/104 i przy ul. Tylnej 14 oraz sprzątanie terenu zewnętrznego i chodników przyległych do budynków biur Zamawiającego 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 5 oraz w Załączniku nr 3.5 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 5
Interne KennungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 mycie zewnętrznych powierzchni okien nieotwieralnych (witryn) wraz z ramami w budynkach mieszkalnych stanowiących własność Zamawiającego położonych we Wrocławiu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej usługi sprzątania, polegającej na utrzymaniu czystości i wykonywaniu prac porządkowych w budynkach i na terenach zewnętrznych stanowiących własność TBS Wrocław Sp. z o.o. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań (zwane dalej również częściami), tj.: a) Zadanie nr 6 przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na umyciu zewnętrznych powierzchni okien nieotwieralnych (witryn) wraz z ramami w budynkach mieszkalnych stanowiących własność Zamawiającego położonych we Wrocławiu w zakresie zgodnym z Opisem przedmiotu zamówienia dla Zadania nr 6. 2. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 2.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 6 oraz w Załączniku nr 3.6 do SWZ - Wzór umowy dla Zadania nr 6
Interne KennungZadanie 6