2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop Afvalmanagement en Inwonerscommunicatie Grondstoffen- en Afvalstoffendienst Regio Gooi en Vechtstreek
Beschreibung: Het voorwerp van de aanbestedingsprocedure is een Opdracht in de vorm van een Overheidsopdracht voor het leveren van een Afvalmanagement en inwonerscommunicatie oplossing. De Opdracht voor een Afvalmanagement en inwonerscommunicatie oplossing zal worden verleend voor een maximale duur van tien (10) jaar en acht (8) maanden. De opbouw van de Overeenkomst bestaat uit een initiële opdracht van vier (4) jaar en acht (8) maanden, waarbij de eerste acht (8) maanden als de implementatieperiode geldt, gevolgd door vier (4) contractjaren en hierna de optie van drie (3) x twee (2) jaar verlenging, tezamen maximaal tien (10) jaar en acht (8) maanden. De Overeenkomst gaat naar verwachting in op 1 april 2026 (implementatie) waarna de officiële livegang is gepland op 1 december 2026. De maximale looptijd inclusief verlengingen is tot 1 december 2036 Op basis van de gewenste looptijd van 10 jaar vanaf livegang zal het totale voorzienbare inkoopvolume circa € 1.400.000 bedragen exclusief BTW. Dit is inclusief de implementatiefase van 8 maanden.
Interne Kennung: 202503
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze aanbestedingsprocedure is de Aanbestedingswet (Aw2012) van toepassing. Gekozen is voor een openbare procedure. Het Gunningscriterium is de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI) op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inkoop Afvalmanagement en Inwonerscommunicatie
Beschreibung: Zie Aanbestedingsdocument Zie Aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De volgende twee herzieningsclausules die de algemene aard van de Opdracht niet veranderen zijn van toepassing: 1. Verlengopties 2. Uitbreidingsoptie in contractperiode met plusminus 50.000 nieuwe aansluitingen
336082-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 202503
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: