2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 3 samochodów terenowych o nadwoziu typu pick-up z silnikiem wysokoprężnym Diesla, o mocy min. 160 KM wraz z wyposażeniem dodatkowym
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest w ramach operacji pt. „Doposażenie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Rybackiej we Wrocławiu w 3 samochody terenowe w celu zwiększenia efektywności kontroli przestrzegania przepisów ustawy o rybactwie śródlądowym” dofinansowanego ze środków Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach działania Kontrola i egzekwowanie przepisów wspólnej polityki rybołówstwa w zakresie Priorytetu 1. Wspieranie zrównoważonego rybołówstwa oraz odbudowy i ochrony żywych zasobów wodnych objętego programem Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027. Przedmiotem zamówienia jest zakup 3 fabrycznie nowych samochodów terenowych o nadwoziu typu pick-up wyposażonych w silniki wysokoprężne Diesla o mocy min. 160 KM z napędem na 4 koła oraz wyposażeniem dodatkowym. Wymagania ogólne dotyczące pojazdów: 1) muszą spełniać wymagania określone przez Zamawiającego w SWZ oraz załącznikach do SWZ; 2) muszą być fabrycznie nowe, wyprodukowane nie wcześniej niż w roku 2024 z fabrycznie nowych elementów, nieużywane, kompletne, wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych; 3) muszą być gotowe do rejestracji i użytkowania w celu wynikającym z SWZ i załączników do SWZ; 4) nie mogą być pojazdami prototypowym; nie mogą pochodzić z serii próbnej; 5) nie są ograniczone prawami osób trzecich, ani nie są przedmiotami jakiegokolwiek postępowania, ani zabezpieczenia (Wykonawca posiada pełne prawo do dysponowania pojazdami); 6) muszą spełniać warunki techniczne wymagane przez obowiązujące w Polsce przepisy dla samochodów osobowych poruszających się po drogach publicznych oraz wymagania stawiane przez przepisy prawa wspólnotowego Unii Europejskiej; 7) muszą być dopuszczone do ruchu drogowego na podstawie świadectwa zgodności WE wydanego zgodnie z obowiązującymi przepisami, z których to wynika 8) zakres niezbędnego wyposażenia pojazdów musi być zgodny z obowiązującymi w Polsce przepisami i normami, a zastosowane materiały i wyposażenie muszą posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty; 9) Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę: - Gwarancja na podzespoły mechaniczne bez limitu kilometrów – min. 24 miesiące - Gwarancja na perforację nadwozia bez limitu kilometrów – min. 24 miesięcy - Gwarancja na powłokę lakierniczą bez limitu kilometrów – min. 24 miesiące - Gwarancji na folię zabezpieczającą nadwozie pojazdu.- min. 24 miesiące 10) Zamawiający zastosował w Opisie Przedmiotu Zamówienia wymagania środowiskowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 12) miejscem przekazania dostawy w pełni wyposażonych 3 samochodów stanowiących przedmiot zamówienia wraz z kompletem dokumentacji, w tym świadectw i homologacji wskazanych w OPZ, jest salon sprzedaży samochodów lub miejsce wskazane w ofercie przez wykonawcę na terenie Polski. Dopuszcza się zmianę miejsca odbioru samochodów pod warunkiem uzyskania zgody Zamawiającego.
Interne Kennung: PSR.220.5.2026.WS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postepowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Szczegółowe zasady prowadzenia postępowania określa Specyfikacja Warunków Zamówienia oraz załączniki do SWZ. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w Rozdziale 8 SWZ "Podstawy wykluczenia"
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup 3 samochodów terenowych o nadwoziu typu pick-up z silnikiem wysokoprężnym Diesla, o mocy min. 160 KM wraz z wyposażeniem dodatkowym.
Menge: 3 Stück