336157-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z podziałem na 25 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z podziałem na 25 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z podziałem na 25 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP. Szczegółowe zestawienie asortymentu znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym podzielonym na 25 pakietów: Pakiet 1 - Sprzęt jednorazowy do endourologii /pcnl, urs/ Pakiet 2 - Materiały do leczenia nietrzymania moczu Pakiet 3 - Narzędzia jednorazowe do zabiegów bariatrycznych Pakiet 4 - Rurki intubacyjne i tracheostomijne Pakiet 5 - Maski do tlenoterapii Pakiet 6 - Cewniki do odsysania, Foleya Pakiet 7 - Wkłady do ssaka Pakiet 8 - Zestaw do drenażu opłucnej Pakiet 9 - Igła do pobierania płynów Pakiet 10 - Marker chirurgiczny Pakiet 11 - Worki stomijne i urostomijne Pakiet 12 - Igła kulkowa Pakiet 13 - Obwód oddechowy, prowadnica Pakiet 14 - Aparat do infuzji Pakiet 15 - Zestawy do pomp Qcore Sapphire Pakiet 16 - Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia Pakiet 17 - Wapno sodowane do aparatu do znieczulenia Pakiet 18 - Obwód oddechowy Pakiet 19 - Maski anestetyczne i nadkrtaniowe Pakiet 20 - Osprzęt kompatybilny do diatermii Erbe Vio 300 Pakiet 21 - Koszulki do manometrii Pakiet 22 - Laryngoskopy jednorazowe Pakiet 23 - Zestaw do cewnikowania tętnic Pakiet 24 - Igła hubera Pakiet 25 - Zestaw do zakładania szwów. opakowanie typu sztywny blister 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w pakietach od 1 do 25. 3. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku, lub wszystkich części zamówienia, o których jest mowa w pkt. 1. 4. Rozdział 5 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych przedmiotowych środkach dowodowych. 5. Rozdział 8 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych podmiotowych środkach dowodowych.
Interne Kennung15/8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 33141200 Katheter, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141621 Inkontinenzsätze
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 – Sprzęt jednorazowy do endourologii /pcnl, urs/
BeschreibungSzczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 – Materiały do leczenia nietrzymania moczu
Interne KennungPakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3 – Narzędzia jednorazowe do zabiegów bariatrycznych
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4 – Rurki intubacyjne i tracheostomijne
Interne KennungPakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5 – Maski do tlenoterapii
Interne KennungPakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157100 Sauerstoffatemgeräte
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6 – Cewniki do odsysania, Foleya
Interne KennungPakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7 – Wkłady do ssaka
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8 – Zestaw do drenażu opłucnej
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9 – Igła do pobierania płynów
Interne KennungPakiet nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 – Marker chirurgiczny
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11 – Worki stomijne i urostomijne
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12 – Igła kulkowa
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13 – Obwód oddechowy, prowadnica
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14 – Aparat do infuzji
Interne KennungPakiet nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 – Zestawy do pomp Qcore Sapphire
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16 – Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17 – Wapno sodowane do aparatu do znieczulenia
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18 – Obwód oddechowy
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19 – Maski anestetyczne i nadkrtaniowe
Interne KennungPakiet nr 19
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20 – Osprzęt kompatybilny do diatermii Erbe Vio 300
Interne KennungPakiet nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21 – Koszulki do manometrii
Interne KennungPakiet nr 21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22 – Laryngoskopy jednorazowe
Interne KennungPakiet nr 22
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23 – Zestaw do cewnikowania tętnic
Interne KennungPakiet nr 23
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24 – Igła hubera
Interne KennungPakiet nr 24
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25 – Zestaw do zakładania szwów. opakowanie typu sztywny blister
Interne KennungPakiet nr 25