2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leku z programu lekowego (substancja czynna Nintedanibum) do stosowania w programie lekowym leczenia pacjentów z chorobą śródmiąższową płuc w ramach umowy ramowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leku z programu lekowego (substancja czynna Nintedanibum) do stosowania w programie lekowym leczenia pacjentów z chorobą śródmiąższową płuc w ramach umowy ramowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Formularze cenowe stanowiące integralną część Formularza oferty – Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ST/DZP/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leku z programu lekowego (substancja czynna Nintedanibum) do stosowania w programie lekowym leczenia pacjentów z chorobą śródmiąższową płuc w ramach umowy ramowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Formularze cenowe stanowiące integralną część Formularza oferty – Załącznik nr 2 do SWZ. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający uzna, iż Wykonawca posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów, jeżeli Wykonawca przedłoży, zgodnie z § 7 ust. 2 pkt. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz. U. 2020 r., poz. 2415): Odpowiednie zezwolenie, licencję, koncesję lub potwierdzenie wpisu do rejestru działalności regulowanej, jeżeli ich posiadanie jest niezbędne do świadczenia określonych usług w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania tj. a) kopię ważnego zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF) w zakresie prowadzenia hurtowni farmaceutycznej, a w przypadku składania oferty na leki psychotropowe i środki odurzające - odpowiednio wymagane zezwolenie. b) kopię ważnego zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie jeżeli wykonawca jest wytwórcą. c) w przypadku wykonawcy prowadzącego skład konsygnacyjny - zezwolenie na prowadzenie składu zawierające uprawnienia przyznane przez GIF w zakresie obrotu produktami leczniczymi. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Odpowiednie zezwolenie, licencję, koncesję lub potwierdzenie wpisu do rejestru działalności regulowanej, jeżeli ich posiadanie jest niezbędne do świadczenia określonych usług w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania tj. a) kopię ważnego zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego (GIF) w zakresie prowadzenia hurtowni farmaceutycznej, a w przypadku składania oferty na leki psychotropowe i środki odurzające - odpowiednio wymagane zezwolenie. b) kopię ważnego zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego na wytwarzanie jeżeli wykonawca jest wytwórcą. c) w przypadku wykonawcy prowadzącego skład konsygnacyjny - zezwolenie na prowadzenie składu zawierające uprawnienia przyznane przez GIF w zakresie obrotu produktami leczniczymi. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego