33622-2025 - Ergebnis
Polen – Blutbeutel – Dostawa jednorazowych zestawów do posiadanych separatorów osoczowych i komórkowych PCS 2 i MCS+ firmy HAEMONETICS oraz do separatora komórkowego AMICUS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych zestawów do posiadanych separatorów osoczowych i komórkowych PCS 2 i MCS+ firmy HAEMONETICS oraz do separatora komórkowego AMICUS
Beschreibung: Dostawa jednorazowych zestawów do posiadanych separatorów osoczowych i komórkowych PCS 2 i MCS+ firmy HAEMONETICS oraz do separatora komórkowego AMICUS z podziałem na 3 części
Vorherige Bekanntmachung: 705953-2024
Interne Kennung: 10/ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zestawy jednorazowe z filtrem do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych z aferezy (UKKP Af) na separatorze HAEMONETICS MCS+
Beschreibung: Zestawy jednorazowe z filtrem do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych z aferezy (UKKP Af) na separatorze HAEMONETICS MCS+
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Zestawy jednorazowe rozłączne do uzyskiwania osocza metodą plazmaferezy na separatorze HAEMONETICS PCS2
Beschreibung: Zestawy jednorazowe rozłączne do uzyskiwania osocza metodą plazmaferezy na separatorze HAEMONETICS PCS2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Zestawy jednorazowe z filtrem do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych z aferezy (UKKP Af) na separatorze AMICUS
Beschreibung: Zestawy jednorazowe z filtrem do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych z aferezy (UKKP Af) na separatorze AMICUS
Interne Kennung: Część 3