2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170 v úseku Beroun - Kařízek, na trati č. 171 v úseku Praha - Řevnice - Beroun a na trati č. 173 v úseku Praha - Rudná u Prahy - Ber
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170 v úseku Beroun - Kařízek, na trati č. 171 v úseku Praha - Řevnice - Beroun a na trati č. 173 v úseku Praha - Rudná u Prahy - Beroun“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Beroun - Kařízek, v úseku Praha- Řevnice - Beroun a v úseku Praha - Rudná u Prahy - Beroun, po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 3. 9. 2021.
Vorherige Bekanntmachung: 21906-2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 56336/2021