2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w m. Bytkowo, gm. Rokietnica"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącej oczyszczalni ścieków w miejscowości Bytkowo gm. Rokietnica obejmująca budowę nowych obiektów oczyszczalni ścieków wraz z niezbędnym zapleczem technicznym oraz modernizację i rozbudowę istniejących obiektów istniejącej i funkcjonującej oczyszczalni ścieków w celu dostosowania do współpracy z nowymi obiektami. Zakres zamówienia obejmuje pełen rozruch i uruchomienie oczyszczalni wraz z przygotowaniem wniosku wraz operatem umożliwiającym uzyskanie przez Zamawiającego nowego pozwolenia wodnoprawnego oraz wniosku o pozwolenie na użytkowanie. Pełna treść podana jest w SWZ w Dziale 4.
Interne Kennung: ZP.271.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen, 44611420 Schlammlagertanks, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45222110 Bau von Mülldeponien, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262520 Mauerarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31174000 Versorgungstransformatoren, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45400000 Baufertigstellung, 45443000 Fassadenarbeiten, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 71355000 Vermessungsarbeiten, 45252100 Bau von Kläranlagen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącej oczyszczalni ścieków w miejscowości Bytkowo gm. Rokietnica obejmująca budowę nowych obiektów oczyszczalni ścieków wraz z niezbędnym zapleczem technicznym oraz modernizację i rozbudowę istniejących obiektów istniejącej i funkcjonującej oczyszczalni ścieków w celu dostosowania do współpracy z nowymi obiektami. Zakres zamówienia obejmuje pełen rozruch i uruchomienie oczyszczalni wraz z przygotowaniem wniosku wraz operatem umożliwiającym uzyskanie przez Zamawiającego nowego pozwolenia wodnoprawnego oraz wniosku o pozwolenie na użytkowanie. 4.2. Podstawowym założeniem rozbudowy istniejącej oczyszczalni ścieków w miejscowości Bytkowo jest zwiększenie jej przepustowości i zapewnienie odpowiedniego poziomu oczyszczania ścieków dopływających do oczyszczalni systemem kanalizacyjnym z gminy Rokietnica oraz dowożonych wozami asenizacyjnymi. Istniejąca instalacja jest przeciążona hydraulicznie, funkcjonuje na maksymalnych obciążeniach RLM co powoduje przekraczanie minimalnych dopuszczalnych parametrów zanieczyszczeń w ściekach oczyszczonych co wynika z ciągłego przyrostu mieszkańców i szybkiego rozwoju gospodarczego aglomeracji Rokietnica. 4.3. Rozbudowa oczyszczalni w Bytkowie została zaprojektowana w tej samej technologii oczyszczania ścieków jaka funkcjonuje na istniejącym obiekcie polegającej na mechaniczno-biologicznym oczyszczaniu ścieków z wykorzystaniem reaktorów pracujących w oparciu o technologię niskoobciążonego tlenowo stabilizowanego osadu czynnego z równoczesnym usuwaniem związków biogennych (azotu i fosforu) metodą biologiczną w układzie przepływu ciągłego ze względu na jej dotychczasową wysoką efektywność. Planowa przepustowość oczyszczalni będzie wynosić: Qśrd. = 5 000 [m3/d], a obciążalność: 42 891 RLM. Informacja o przedmiocie zamówienia została zawarta w Dziale 4 SWZ oraz załącznikach do niej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen, 44611420 Schlammlagertanks, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45222110 Bau von Mülldeponien, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45252100 Bau von Kläranlagen, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45262520 Mauerarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31174000 Versorgungstransformatoren, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45400000 Baufertigstellung, 45443000 Fassadenarbeiten, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 71355000 Vermessungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji