2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj personálního software
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení programového vybavení a rozšíření služeb informačního systému pro oblast personalistiky a mezd v Nemocnici Pardubického kraje, a.s. (pracoviště Pardubická, Chrudimská, Orlickoústecká, Litomyšlská, Svitavská nemocnice). Předmětem veřejné zakázky je rovněž poskytování služeb podpory pořizovaného programového vybavení a servisních služeb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1