See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odzież medyczna jednorazowego i wielorazowego użytku, obłożenia pola operacyjnego, podkłady, serwety, osłony urządzeń medycznych, zestawy do dezynfekcji, maski, czepki, obuwie operacyjne, fartuchy jednorazowego i wielorazowego użycia, koce ogrzewające, pompy elastomerowe w 93 pakietach dla potrzeb WSZ w Elblągu.
Beschreibung: Odzież medyczna jednorazowego i wielorazowego użytku, obłożenia pola operacyjnego, podkłady, serwety, osłony urządzeń medycznych, zestawy do dezynfekcji, maski, czepki, obuwie operacyjne, fartuchy jednorazowego i wielorazowego użycia, koce ogrzewające, pompy elastomerowe w 93 pakietach dla potrzeb WSZ w Elblągu.
Interne Kennung: 7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Serwety operacyjne. Pakiet zawiera 4 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Odzież operacyjna, obuwie operacyjne. Pakiet zawiera 2 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Odzież operacyjna wielorazowego użytku. Pakiet zawiera 3 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Fartuchy barierowe chirurgiczne wielorazowego użytku. Pakiet zawiera 2 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Zestaw do operacji barku w ilości 500 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Zestaw do operacji kończyn w ilości 1000 kpl. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Beschreibung: Sterylna serweta przeznaczona do zabiegu artroskopii kolana w ilości 500 kpl. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Sterylne zestawy do operacji biodra. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Zestaw do PCNL w ilości 300 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 9 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Beschreibung: Zestawy do operacji urologicznych, zestawy do operacji TUR. Pakiet zawiera 2 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 10 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Beschreibung: Sterylna serweta do zabiegów ginekologicznych dolnych w ilości 400 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 11 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Zestaw ginekologiczny w ilości 800 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 12 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Zestaw do zabiegów brzuszno-kroczowych w ilości 3000 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 13 do SWZ.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Zestaw do cięcia cesarskiego w ilości 6000 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 14 do SWZ.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Zestaw do cięcia cesarskiego w ilości 1000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 15 do SWZ.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Zestaw do zabiegu angiografii udowej w ilości 600 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 16 do SWZ.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Serwety operacyjne. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 17 do SWZ.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Zestaw serwet uniwersalnych, jednorazowego użytku w ilości 6000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 18 do SWZ.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Zestaw do kraniotomii w ilości 400 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 19 do SWZ.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Serwety okulistyczne. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 20 do SWZ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Beschreibung: Sterylna serweta okulistyczna w ilości 10000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 21 do SWZ.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Beschreibung: Zestaw sterylny do zabiegów laryngologicznych w ilości 1000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 22 do SWZ.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Beschreibung: Sterylne osłony na sprzęt. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 23 do SWZ.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Beschreibung: Sterylne fartuchy chirurgiczne. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 24 do SWZ.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Zestaw do porodu podstawowy , nożyczki do episiotomii. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 25 do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Beschreibung: Sterylny fartuch urologiczny w ilości 4000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 26 do SWZ.
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Beschreibung: Serwety operacyjne. Pakiet zawiera 6 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 27 do SWZ.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28
Beschreibung: Sterylne uchwyty, zarękawki, kieszenie, taśmy. Pakiet zawiera 5 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 28 do SWZ.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29
Beschreibung: Serwety z włókniny, pościel, podkłady papierowe, fartuch operacyjny przedni. Pakiet zawiera 6 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 29 do SWZ.
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30
Beschreibung: Sterylny zestaw do operacji dłoni / stopy w ilości 1000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 30 do SWZ.
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31
Beschreibung: Mask, czepki chirurgiczne, samoogrzewający się koc. Pakiet zawiera 6 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 31 do SWZ.
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32
Beschreibung: Zestawy do porodu. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 32 do SWZ.
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33
Beschreibung: Koszula przedoperacyjna dla pacjentów w ilości 50 000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 33 do SWZ.
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34
Beschreibung: Sterylny zestaw do szycia w ilości 5000 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 34 do SWZ.
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35
Beschreibung: Zestaw porodowy jednorazowego użytku dla zespołów wyjazdowych ratownictwa medycznego w ilości 60 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 35 do SWZ.
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 36
Beschreibung: Zestaw chłonny na stół operacyjny, prześcieradła, maty, osłony, pasy do stabilizacji ciała, wanna do dezynfekcji narzędzi. Pakiet zawiera 8 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 36 do SWZ.
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 37
Beschreibung: Worki do liczenia opatrunków, przyrząd do zdejmowania ostrzy. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 37 do SWZ.
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 38
Beschreibung: Serweta jałowa z włókniny w ilości 10000. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 38 do SWZ.
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 39
Beschreibung: Sterylna serweta na stolik Mayo w ilości 20000. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 39 do SWZ.
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 40
Beschreibung: Maski medyczne. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 40 do SWZ.
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet Nr 41
Beschreibung: Zestawy misek, zestawy do dezynfekcji pola operacyjnego. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 41 do SWZ.
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet Nr 42
Beschreibung: Komplet pościeli medycznej w ilości 30000. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 42 do SWZ.
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet Nr 43
Beschreibung: Podkład higieniczny z pulpą w ilości w ilości 150000. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 43 do SWZ.
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet Nr 44
Beschreibung: Ubranie chirurgiczne niesterylne w ilości w ilości 20000 kpl. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 44 do SWZ.
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet Nr 45
Beschreibung: Obłożenie DHS w ilości w ilości 500 kpl. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 45 do SWZ.
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet Nr 46
Beschreibung: maski medyczne, osłony na oczy, oprawki do profilowania osłon. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 46 do SWZ.
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet Nr 47
Beschreibung: Fartuch higieniczny wykonany z włókniny polipropylenowej w ilości 400000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 47 do SWZ.
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet Nr 48
Beschreibung: Barierowe zestawy rewizyjne, bariery mikrobiologiczne, sterylne fartuchy barierowe, serwety, pokrowce, osłony twarzy. Pakiet zawiera 14 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 48 do SWZ.
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet Nr 49
Beschreibung: Prześcieradło jednorazowego użytku w ilości 150000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 49 do SWZ.
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet Nr 50
Beschreibung: Osłona na kończynę w ilości 5000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 50 do SWZ.
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet Nr 51
Beschreibung: Sterylny zestaw do endoprotezy biodra w ilości 1200 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 51 do SWZ.
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet Nr 52
Beschreibung: Sterylny zestaw do endoprotezy kolana w ilości 300 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 52 do SWZ.
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet Nr 53
Beschreibung: Sterylny zestaw do artoskopii kolana w ilości 600 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 53 do SWZ.
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet Nr 54
Beschreibung: Pokrowce na obuwie. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 54 do SWZ.
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet Nr 55
Beschreibung: Kieszeń foliowa w ilości 6000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 55 do SWZ.
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet Nr 56
Beschreibung: Włókninowe czepki, pokrowce na buty, pokrowce na osłonę tarczycy. Pakiet zawiera 5 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 56 do SWZ.
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet Nr 57
Beschreibung: Zestaw do siatki w ilości 300 zestawów. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 57 do SWZ.
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet Nr 58
Beschreibung: Koce ogrzewające jednorazowego użytku. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 58 do SWZ.
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet Nr 59
Beschreibung: Sterylne pkrowce na aparatury medyczne. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 59 do SWZ.
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet Nr 60
Beschreibung: Fartuchy chirurgiczne sterylne. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 60 do SWZ.
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet Nr 61
Beschreibung: Zestaw uniwerslany w ilości 2000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 61 do SWZ.
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet Nr 62
Beschreibung: Zestawy do operacji laporoskopowej. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 62 do SWZ.
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet Nr 63
Beschreibung: Zestawy uniwersalne z fartuchami, zestawy do mycia pola operacyjnego z fartuchami. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 63 do SWZ.
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet Nr 64
Beschreibung: System ssąco-irygacyjny do operacji laparoskopowych w ilości 600 szt. Szczagółowy opis zawarty jest w zał. Nr 64 do SWZ.
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet Nr 65
Beschreibung: Obuwie operacyjne. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczagółowy opis zawarty jest w zał. Nr 65 do SWZ.
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet Nr 66
Beschreibung: Sterylne osłony na mikroskop w ilości 2000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 66 do SWZ.
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet Nr 67
Beschreibung: Sterylny zestaw dla noworodka w ilości 5000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 67 do SWZ.
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet Nr 68
Beschreibung: Zestaw do guzów / tętniaków w ilości 500 kpl. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 68 do SWZ.
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet Nr 69
Beschreibung: Zestaw do iniekcji doszklistkowej w ilości 8000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 69 do SWZ.
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet Nr 70
Beschreibung: Sterylna osłona na głowicę USG ze sterylnym żelem w ilości 3000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 70 do SWZ.
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet Nr 71
Beschreibung: Zestaw przeskórny w ilości 200 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 71 do SWZ.
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet Nr 72
Beschreibung: Retraktory do ran, zestawy haczyków. Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 72 do SWZ.
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet Nr 73
Beschreibung: Zestawy ssanie-płukanie, zestawy drenu do insuflacji, igły do insuflacji. Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 73 do SWZ.
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet Nr 74
Beschreibung: Laparaskopowe zbiorniki ekstrakcyjne. Pakiet zawiera 5 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 74 do SWZ.
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet Nr 75
Beschreibung: Narzędzia lparoskopowe. Pakiet zawiera 11 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 75 do SWZ.
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet Nr 76
Beschreibung: Półmaski filtrujące. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 76 do SWZ.
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet Nr 77
Beschreibung: system do infuzji z niezbędnym osprzętem. Pakiet zawiera 7 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 77 do SWZ.
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet Nr 78
Beschreibung: Podkłąd transportowy w ilości 5000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 78 do SWZ.
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet Nr 79
Beschreibung: Przeciwchemiczny, certyfikowany środek ochrony indywidualnej, jednorazowego użytku, do pracy z substancjami cytotoksycznymi. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 79 do SWZ.
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet Nr 80
Beschreibung: Strzygarki chirurgiczne + ostrza. Pakiet zawiera 4 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 80 do SWZ.
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet Nr 81
Beschreibung: Sterylny zestaw przeznaczony do zespoleń śródszpikowych DHS w ilości 500 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 81 do SWZ.
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet Nr 82
Beschreibung: Zestaw do kręgosłupa w ilości 500 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 82 do SWZ.
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet Nr 83
Beschreibung: Wkłady workowe, kanistry, dreny, kraniki, wyroby medyczne do odprowadzania płynów z podłogi przy zabiegach. Pakiet zawiera 15 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 83 do SWZ.
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet Nr 84
Beschreibung: Sterylne zestawy do laparotomii, laparoskopii. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 84 do SWZ.
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet Nr 85
Beschreibung: Jednorazowy, niepylny, wysokochłonny, podkład higieniczny na stół operacyjny w ilości 5000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 85 do SWZ.
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet Nr 86
Beschreibung: Zestawy do dezynfekcji pola operacyjnego. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 86 do SWZ.
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet Nr 87
Beschreibung: Zestaw do cięcia cesarskiego w ilości 2000 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 87 do SWZ.
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet Nr 88
Beschreibung: Perforator jednorazowego użytku w ilości 500 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 88 do SWZ.
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet Nr 89
Beschreibung: Jednorazowa, sterylna piłka , uchwyt do piłki. Pakiet zawiera 2 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 89 do SWZ.
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet Nr 90
Beschreibung: Podkładki, chusteczki neutraulizujące formalinę, pojemniki do utrwalania materiału biologicznego, pojemniki wypełnione formaliną. Pakiet zawiera 5 pozycji. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 90 do SWZ.
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet Nr 91
Beschreibung: Serwety operacyjne. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 91 do SWZ.
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet Nr 92
Beschreibung: Mata do bezpiecznego przygotowywania i podawania leków cytostatycznych w ilości 1500 szt. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 92 do SWZ.
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet Nr 93
Beschreibung: Podgrzewacz do optyki, podstawka do podgezwacza, uszczelki do podgrzewacza. Pakiet zawiera 3 pozycje. Szczegółowy opis zawarty jest w zał. Nr 93 do SWZ.