2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost Nemocnice Nymburk s.r.o. – fáze 4 – DC
Beschreibung: Dodávka diskových polí, serverů, zálohování včetně software a přístupových licencí a související instalační a implementační práce, zaškolení a podpora. Bližší podrobnosti předmětu veřejné zakázky (technických podmínek) jsou uvedeny v Příloze č. 1 - Technická specifikace – neveřejná část. Dodané zařízení a komponenty musí být nové, nepoužité, nerepasované. Citlivé informace Příloha č. 1 – Technická specifikace – neveřejná část není z důvodu ochrany citlivých informací veřejně přístupná. Zadavatel proto podmiňuje poskytnutí Přílohy č. 1 přijetím přiměřených opatření k ochraně důvěrné povahy informací obsažených v této příloze, a to v souladu s § 96 odst. 2 ve spojení s § 36 odst. 8 zákona. Jako přiměřené opatření ve smyslu tohoto ustanovení určil zadavatel následující podmínku: - Zadavatel poskytne Přílohu č. 1 – Technická specifikace – neveřejná část dodavateli v elektronické podobě pouze a výhradně na základě elektronické žádosti dodavatele, respektive od přijetí Přílohy č. 2 - Prohlášení o zachování mlčenlivosti o důvěrných informacích. - Zadavatel dodavateli poskytne Přílohu č. 1 nejpozději do 3 pracovních dnů od jeho písemného (elektronického) doručení podepsané Přílohy č. 2 ZD. Příloha č. 2 bude podepsána osobou oprávněnou jednat jménem či za účastníka (v prosté kopii). V případě zplnomocnění podepisující osoby bude také přiložena plná moc (zadavateli postačuje prostá kopie).
Interne Kennung: VZ07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32580000 Datenanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233160 Streamer-Laufwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodávka diskových polí, serverů, zálohování včetně software a přístupových licencí a související instalační a implementační práce, zaškolení a podpora. Bližší podrobnosti předmětu veřejné zakázky (technických podmínek) jsou uvedeny v Příloze č. 1 - Technická specifikace – neveřejná část. Dodané zařízení a komponenty musí být nové, nepoužité, nerepasované. Citlivé informace Příloha č. 1 – Technická specifikace – neveřejná část není z důvodu ochrany citlivých informací veřejně přístupná. Zadavatel proto podmiňuje poskytnutí Přílohy č. 1 přijetím přiměřených opatření k ochraně důvěrné povahy informací obsažených v této příloze, a to v souladu s § 96 odst. 2 ve spojení s § 36 odst. 8 zákona. Jako přiměřené opatření ve smyslu tohoto ustanovení určil zadavatel následující podmínku: - Zadavatel poskytne Přílohu č. 1 – Technická specifikace – neveřejná část dodavateli v elektronické podobě pouze a výhradně na základě elektronické žádosti dodavatele, respektive od přijetí Přílohy č. 2 - Prohlášení o zachování mlčenlivosti o důvěrných informacích. - Zadavatel dodavateli poskytne Přílohu č. 1 nejpozději do 3 pracovních dnů od jeho písemného (elektronického) doručení podepsané Přílohy č. 2 ZD. Příloha č. 2 bude podepsána osobou oprávněnou jednat jménem či za účastníka (v prosté kopii). V případě zplnomocnění podepisující osoby bude také přiložena plná moc (zadavateli postačuje prostá kopie)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že v období mezi předložením nabídky účastníka a podpisem smlouvy o dílo, případně v průběhu plnění předmětu smlouvy dojde ke změnám sazeb DPH, upraví se nabídkové ceny s DPH. V takovém případě bude cena plnění upravena podle výše sazeb DPH platných v době plnění předmětu veřejné zakázky. 2. Zadavatel je povinen poskytnout vybranému dodavateli veškerou potřebnou součinnost nutnou k provedení díla. Takto je zadavatel zejména povinen sdělit vybranému dodavateli informace a předat mu dokumenty nezbytně nutné k provedení díla, umožnit vybranému dodavateli přístup do prostor zadavatele, v nichž je dílo prováděno apod. Ocitne-li se zadavatel přes písemné upozornění vybraného dodavatele v prodlení se splněním povinnosti poskytnout dodavateli součinnost dle předchozí věty, prodlužuje se o dobu prodlení doba ke zhotovení díla.