336368-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – Zpracování projektové dokumentace III/38525 Hradčany, most 38525-1 DPZ,IČ, Dokumentace pro provádění stavby (PDPS),SP,AD
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování projektové dokumentace III/38525 Hradčany, most 38525-1 DPZ,IČ, Dokumentace pro provádění stavby (PDPS),SP,AD
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro povolení stavby (DPZ), Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem projektové dokumentace je rekonstrukce železobetonového mostu 38525-1 na základě výsledků diagnostického průzkumu. Mostní objekt se nachází v blízkosti obce Hradčany, překlenuje elektrifikovanou železniční trať ČD TÚ Brno – Havlíčkův Brod.
Interne KennungZpracování projektové dokumentace III/38525 Hradčany, most 38525-1 DPZ,IČ, Dokumentace pro provádění stavby (PDPS),SP,AD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung136/2026/99