336370-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Budowa zbiorników retencyjnych wraz z przebudową infrastruktury technicznej i wykonaniem zieleni w rejonie Parkingu przy Gazowni w ramach zadania: Wody opadowe – etap II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa zbiorników retencyjnych wraz z przebudową infrastruktury technicznej i wykonaniem zieleni w rejonie Parkingu przy Gazowni w ramach zadania: Wody opadowe – etap II
Beschreibung1. Inwestycja realizowana będzie w formule zaprojektuj i wybuduj w związku z czym zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) wykonanie dokumentacji projektowej, oraz 2) wykonanie robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową, o której mowa w pkt 3.2.1) SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ oraz w dokumentach, o których mowa w pkt 3.5. SWZ. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) zawartym w załączniku nr I.4 do SWZ. 4. Inwestycji objęta jest dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027 Priorytet: FENX.01, Działanie: FENX.01.02 Adaptacja terenów zurbanizowanych do zmian klimatu. Z uwagi na ograniczenia techniczne pozostała część informacji znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Interne KennungDO-ZP.271.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 71220000 Architekturentwurf, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001