2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zapewnienia ciągłości działania infrastruktury bezpieczeństwa teleinformatycznego poprzez odnowienie wsparcia technicznego oraz licencji dla urządzeń i systemów posiadanych przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zapewnienia ciągłości działania infrastruktury bezpieczeństwa teleinformatycznego poprzez odnowienie wsparcia technicznego oraz licencji, na okres 12 miesięcy dla urządzeń i systemów posiadanych przez Zamawiającego oraz wymiana urządzeń posiadanych przez Zamawiającego na nowe, realizowana z wykorzystaniem programu wymiany Fortinet Trade Up, w ramach modernizacji posiadanej infrastruktury.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zapewnienia ciągłości działania infrastruktury bezpieczeństwa teleinformatycznego poprzez odnowienie wsparcia technicznego oraz licencji, na okres 12 miesięcy dla urządzeń i systemów posiadanych przez Zamawiającego oraz wymiana urządzeń posiadanych przez Zamawiającego na nowe, realizowana z wykorzystaniem programu wymiany Fortinet Trade Up, w ramach modernizacji posiadanej infrastruktury
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy