336396-2026 - Ergebnis
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Zakup kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno-promocyjnych wraz z dostawą.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno-promocyjnych wraz z dostawą.
BeschreibungUWAGA numeracja przeniesiona z SWZ. 2.1 Przedmiotem zamówienia jest zakup 65 000 kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno-promocyjnych wraz z dostawą do 16 województw, wspófinansowanych z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko (FENX 2021-2027), pn. „Kampania dot. ochrony dzieci i/lub młodzieży w ruchu drogowym przed ryzykiem utraty życia i zdrowia. 2.2 Zamówienie zostało podzielone na cztery części i obejmuje: 2.2.1 Część I: zakup 16 860 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa warmińsko-mazurskiego – 1 830 szt. województwa podlaskiego – 1 960 szt. województwa kujawsko-pomorskiego – 3 440 szt. województwa mazowieckiego – 9 380 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU. 2.2.2 Część II: zakup 14 920 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa zachodnio-pomorskiego – 2 060 szt. województwa pomorskiego – 4 660 szt. województwa lubuskiego – 1 310 szt. województwa wielkopolskiego – 6 640 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU. 2.2.3 Część III: zakup 16 870 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa łódzkiego – 4 140 szt. województwa dolnośląskiego – 4 380 szt. województwa opolskiego – 1 780 szt. województwa śląskiego – 6 320 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU. 2.2.4 Część IV: zakup 16 350 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa świętokrzyskiego – 1 620 szt. województwa małopolskiego – 7 010 szt. województwa podkarpackiego – 3 490 szt. województwa lubelskiego – 3 980 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU. 2.3 Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy z Wykonawców może złożyć jedną ofertę na każdą ze wskazanych w pkt 2.2 części. 2.5 Opis przedmiotu zamówienia jednakowy dla wszystkich części zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung73537-2026
Interne KennungBDG-5.2511.3.2025.JJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: zakup 16 860 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą.
BeschreibungCzęść I: zakup 16 860 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa warmińsko-mazurskiego – 1 830 szt. województwa podlaskiego – 1 960 szt. województwa kujawsko-pomorskiego – 3 440 szt. województwa mazowieckiego – 9 380 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelCzęść II: zakup 14 920 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą.
BeschreibungCzęść II: zakup 14 920 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa zachodnio-pomorskiego – 2 060 szt. województwa pomorskiego – 4 660 szt. województwa lubuskiego – 1 310 szt. województwa wielkopolskiego – 6 640 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU.
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCzęść III: zakup 16 870 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą.
BeschreibungCzęść III: zakup 16 870 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa łódzkiego – 4 140 szt. województwa dolnośląskiego – 4 380 szt. województwa opolskiego – 1 780 szt. województwa śląskiego – 6 320 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU.
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV: zakup 16 350 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą.
BeschreibungCzęść IV: zakup 16 350 sztuk kasków dziecięcych w ramach działań informacyjno- promocyjnych wraz z ich dostawą do: województwa świętokrzyskiego – 1 620 szt. województwa małopolskiego – 7 010 szt. województwa podkarpackiego – 3 490 szt. województwa lubelskiego – 3 980 szt. siedziby Zamawiającego – 250 szt. Wykaz Instytucji dla danego województwa stanowi załącznik nr 5 do PPU.
Interne KennungCzęść IV