2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowane i wykonanie kompletnej instalacji do wytwarzania, kompresji, magazynowania i przetwarzania wodoru w formule „projektuj i buduj”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowane i wykonanie kompletnej instalacji do wytwarzania, kompresji, magazynowania i przetwarzania wodoru w formule „projektuj i buduj”. W skład instalacji wchodzą następujące systemy/ elementy funkcjonalne: system produkcji wodoru system kompresji wodoru, system magazynowania wodoru, system przetwarzania wodoru – ogniwo paliwowe nadrzędny system sterowania, kontroli, pomiarów i zabezpieczeń Instalacji niezbędna infrastruktura hydrauliczna, pneumatyczna, orurowanie, itp. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 422298-2025
Interne Kennung: ZP.2510.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowane i wykonanie kompletnej instalacji do wytwarzania, kompresji, magazynowania i przetwarzania wodoru w formule „projektuj i buduj”