2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż małej architektury typu "smart" wraz z dostawą systemu zdalnego zarządzania, w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej 8 budynków instytucji edukacyjnych w Kielcach”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż elementów małej architektury typu „smart” wraz z dostawą, instalacją i uruchomieniem systemu zdalnego zarządzania tymi elementami, w ramach projektu: „Poprawa efektywności energetycznej 8 budynków instytucji edukacyjnych w Kielcach”, realizowanego w ramach Inwestycji: B1.1.3 Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 2. W ramach zamówienia zostanie zrealizowana dostawa i montaż 7 rodzajów elementów małej architektury pełniących funkcje rekreacyjno-edukacyjne, z czego 6 jest w całości zasilanych energią OZE: - 24 sztuki ławek solarnych, - 8 sztuk ławek ładujących urządzenia mobilne poprzez aktywność fizyczną, - 8 wiat solarnych ośmiostanowiskowych z kamerą CCTV do ładowania pojazdów mikromobilności, - 8 sztuk infokiosków solarnych, - 40 sztuk inteligentnych koszy solarnych na odpady z czujnikiem zapełnienia, - 8 samoobsługowych stacji naprawy rowerów, - 8 sztuk ekranów zewnętrznych minimum 42 cali LCD. 3. Szczegółowy zakres zamówienia i sposób realizacji określają: 3.1. opis przedmiotu zamówienia - stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; 3.2. wzór umowy – stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: AK-IV.271.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09330000 Solarenergie, 31158100 Batterieladegeräte, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 39113600 Bänke, 44112100 Schutzunterkünfte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001