336489-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych w Powiecie Gołdapskim”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych w Powiecie Gołdapskim”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Stacja robocza - 8 szt. Monitor 27” - 12 szt. Laptop - 18 szt. Stacja robocza All-in-one -22 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z lokalizacją, w której zostanie zainstalowany sprzęt, określony został w załączniku nr 9, jednocześnie parametry minimalne sprzętu oraz zakres prac do wykonania została określona w załączniku nr 11 do SWZ. Dostarczone i zamontowane urządzenia powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, powinny być fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta. Uwaga! Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
Vorherige Bekanntmachung239984-2025
Interne KennungOR.272.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu„Rozwój e-usług publicznych w Powiecie Gołdapskim”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostaw: Stacja robocza 8 szt. Monitor 27” 12 szt. Laptop 18 szt. Stacja robocza All-in-on 22 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z lokalizacją, w której zostanie zainstalowany sprzęt, określony został w załączniku nr 9, jednocześnie parametry minimalne sprzętu oraz zakres prac do wykonania została określona w załączniku nr 11 do SWZ. Dostarczone i zamontowane urządzenia powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, powinny być fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta. Uwaga! Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.