See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów stałych zgromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu cmentarzy komunalnych we Wrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu cmentarzy komunalnych we Wrocławiu. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy części: 1) część 1 zamówienia - usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice. Szczegółowy opis części 1 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1A do SWZ. 2) część 2 zamówienia - usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn. Szczegółowy opis części 2 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1B do SWZ. 3) część 3 zamówienia – usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica. Szczegółowy opis części 3 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1C do SWZ. 3. Każda z części składa się z zamówienia podstawowego oraz wznowienia zamówienia: 1) zamówienie podstawowe – którego realizacja jest gwarantowana przez Zamawiającego. Zamówieniem podstawowym objęte są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu cmentarzy komunalnych we Wrocławiu, które będą realizowane przez okres 12 miesięcy; 2) wznowienie zamówienia – którego realizacja nie jest gwarantowana przez Zamawiającego. a) Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia zamówienia, tj. zlecenie Wykonawcy wykonywania po raz kolejny tych samych usług, które stanowią przedmiot zamówienia podstawowego. b) Wznowienie zamówienia będzie polegało na świadczeniu przez Wykonawcę usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu cmentarzy komunalnych we Wrocławiu, dla każdej części oddzielnie, w okresie 12 miesięcy, począwszy od dnia następnego po dniu zakończenia zamówienia podstawowego, po złożeniu przez Zamawiającego oświadczenia o wznowieniu. c) Wznowienie może nastąpić poprzez złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej i nie wymaga zmiany umowy. Wykonawca, po otrzymaniu oświadczenia o wznowieniu, nie może odmówić jego realizacji. Odmowa realizacji wznowienia będzie traktowana jako niewykonanie zobowiązań umownych i będzie skutkować odpowiedzialnością z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy w sprawie zamówienia. d) Wznowione zamówienie będzie wykonywane na warunkach określonych w zawartej umowie dla zamówienia podstawowego, w tym tych dotyczących wynagrodzenia, z uwzględnieniem postanowień umowy w zakresie waloryzacji wynagrodzenia oraz innych dopuszczalnych zmian umowy. e) Oświadczenie o wznowieniu zamówienia Zamawiający przedłoży Wykonawcy nie później niż na dwa miesiące przed zakończeniem zamówienia podstawowego. f) Zamówienie realizowane w ramach wznowienia jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego ze wznowienia zamówienia nie może rodzić po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice.
Beschreibung: Przedmiotem część 1 zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Osobowice. Szczegółowy opis części 1 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn.
Beschreibung: Przedmiotem część 2 zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Grabiszyn. Szczegółowy opis części 2 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1B do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica.
Beschreibung: Przedmiotem część 3 zamówienia są usługi odbioru, wywozu i zagospodarowania odpadów gromadzonych w pojemnikach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie z terenu Cmentarza Komunalnego Oddział Psie Pole, Pawłowice, Jerzmanowo i Leśnica. Szczegółowy opis części 3 zamówienia został zawarty w załączniku nr 1C do SWZ.