See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów ciężarowych do odbioru odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. przy ul. Grudziądzkiej 159 w Toruniu fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych do odbioru odpadów. Zamawiający dokonuje podziału przedmiotu zamówienia na dwie części: Część I – Dostawa 2 pojazdów ciężarowych z zabudową śmieciarki o DMC 26 Mg, z funkcją mycia pojemników; Część II – Dostawa 1 pojazdu ciężarowego z urządzeniem bramowym do kontenerów o DMC 8 Mg;
Interne Kennung: DP2/ZP-27/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 2 pojazdów ciężarowych z zabudową śmieciarki o DMC 26 Mg, z funkcją mycia pojemników;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. przy ul. Grudziądzkiej 159 w Toruniu dwóch fabrycznie nowych pojazdów ciężarowych do odbioru odpadów z zabudową śmieciarki o DMC 26 Mg, z funkcją mycia pojemników.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 1 pojazdu ciężarowego z urządzeniem bramowym do kontenerów o DMC 8 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. przy ul. Grudziądzkiej 159 w Toruniu jednego fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów z urządzeniem bramowym do kontenerów o DMC 8 Mg.
Interne Kennung: Część II