2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stmívacích / spínacích jednotek pro divadlo ABC v rámci modernizace na LED osvětlení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Modernizace stmívacích/spínacích jednotek pro divadlo ABC v rámci modernizace na LED osvětlení - Kompletní reinstalace, řízení z kabiny, řízení pracovního osvětlení, řízení spínání zásuvek a řízení foyer/, a to včetně příslušenství. Součástí plnění je rovněž doprava do místa plnění, instalace dodaných zařízení, jejich zapojení, základní nastavení a odzkoušení provozu. Dodavatel je povinen dodat veškeré komponenty nové, nepoužité a odpovídající technickým parametrům stanoveným zadavatelem. Podrobná technická specifikace a požadovaného příslušenství je uvedena v příloze zadávací dokumentace – Technická specifikace. Bližší specifikace je uvedena v bodě 4 této zadávací dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1