See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: część nr 2; Nazwa specjalizacji: Chirurgia dziecięca; Tytuł kursu: Chirurgia onkologiczna i onkologia dziecięca; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: część nr 3; Nazwa specjalizacji: Chirurgia dziecięca; Tytuł kursu: Podstawy leczenia żywieniowgo u dzieci; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: część nr 15; Nazwa specjalizacji: Genetyka kliniczna ; Tytuł kursu: Wrodzone wady rozwojowe oraz dysmorfologia(2023)/Wady wrodzone izolowane i układowe(2014); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0056
Titel: część nr 56
Beschreibung: część nr 56; Nazwa specjalizacji: Mikrobiologia lekarska; Tytuł kursu: Postępy w diagnostyce mikrobiologicznej, farmakoterapii i profilaktyce zakażeń; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 56
Los: LOT-0100
Titel: część nr 100
Beschreibung: część nr 100; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Metody obrazowania w chorobach płuc; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 100
Los: LOT-0103
Titel: część nr 103
Beschreibung: część nr 103; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Nowotwory układu oddechowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 103
Los: LOT-0104
Titel: część nr 104
Beschreibung: część nr 104; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Nowotwory układu oddechowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 104
Los: LOT-0114
Titel: część nr 114
Beschreibung: część nr 114; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zaburzenia immunologiczne w pneumonologii; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 114
Los: LOT-0115
Titel: część nr 115
Beschreibung: część nr 115; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób płuc; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 115
Los: LOT-0116
Titel: część nr 116
Beschreibung: część nr 116; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Postępy w diagnostyce i leczeniu chorób płuc (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 116
Los: LOT-0128
Titel: część nr 128
Beschreibung: część nr 128; Nazwa specjalizacji: Immunologia kliniczna; Tytuł kursu: Postępy w immunologii klinicznej. Pierwotne i wtórne niedobory odporności; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 128
Los: LOT-0152
Titel: część nr 152
Beschreibung: część nr 152; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w onkologii i hematologii dziecięcej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 152
Los: LOT-0155
Titel: część nr 155
Beschreibung: część nr 155; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Diagnostyka i leczenie nowotworów litych u dzieci; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 155
Los: LOT-0156
Titel: część nr 156
Beschreibung: część nr 156; Nazwa specjalizacji: Onkologia i hematologia dziecięca; Tytuł kursu: Neuroonkologia dziecięca; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 156
Los: LOT-0182
Titel: część nr 182
Beschreibung: część nr 182; Nazwa specjalizacji: Stomatologia dziecięca; Tytuł kursu: Opieka stomatologiczna nad dzieckiem z zaburzeniami ogólnoustrojowymi i chorobą przewlekłą; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 182
Los: LOT-0183
Titel: część nr 183
Beschreibung: część nr 183; Nazwa specjalizacji: Stomatologia dziecięca; Tytuł kursu: Pacjent pediatryczny obciążony chorobami ogólnoustrojowymi - opieka stomatologiczna; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 183
Los: LOT-0188
Titel: część nr 188
Beschreibung: część nr 188; Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie urologii dziecięcej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 188
Los: LOT-0189
Titel: część nr 189
Beschreibung: część nr 189; Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie urologii dziecięcej; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 189
Los: LOT-0190
Titel: część nr 190
Beschreibung: część nr 190; Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca; Tytuł kursu: Neurourologia dziecięca; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 190
Los: LOT-0191
Titel: część nr 191
Beschreibung: część nr 191; Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca; Tytuł kursu: Nowotwory układu moczowo-płciowego u dzieci; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 191
Los: LOT-0192
Titel: część nr 192
Beschreibung: część nr 192; Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca; Tytuł kursu: Zaburzenia różnicowania płci; Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 192
Los: LOT-0193
Titel: część nr 193
Beschreibung: część nr 193; Nazwa specjalizacji: Urologia dziecięca; Tytuł kursu: Urologia dziecięca (kurs atestacyjny); Forma realizacji kursu: online lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 193
Los: LOT-0220
Titel: część nr 220
Beschreibung: część nr 220; Nazwa specjalizacji: Endokrynologia i diabetologia dziecięca; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 220
Los: LOT-0221
Titel: część nr 221
Beschreibung: część nr 221; Nazwa specjalizacji: Endokrynologia i diabetologia dziecięca; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej z elementami statystyki i medycyny opartej na faktach (EBM); Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 221
Los: LOT-0222
Titel: część nr 222
Beschreibung: część nr 222; Nazwa specjalizacji: Endokrynologia i diabetologia dziecięca; Tytuł kursu: Kurs atestacyjny z endokrynologii i diabetologii dziecięcej / Endokrynologia i diabetologia dziecięca - kurs atestacyjny; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 222