See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa benzyny samochodowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny samochodowej w ilościach 1 500 000 kg, w tym ilości podstawowe: 1 000 000 kg oraz ilość opcjonalna 500 000 kg. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie nie większym niż wskazany w § 2 ust.1 pkt 2 wzoru umowy. Zamawiający przedstawi ostateczną ilość, z której skorzysta w ramach prawa opcji najpóźniej do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy wraz ze skorygowanym planem dostaw. W przypadku nie dotrzymania przez Zamawiającego ww. terminu Wykonawca musi wyrazić pisemną zgodę na realizację dostaw w ramach opcji. Opcjonalna wartość umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstaw dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej.
Vorherige Bekanntmachung: 244083-2026
Interne Kennung: D/31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny samochodowej, w ilości 1 500 000 kg, w tym ilości podstawowe 1 000 000 kg oraz opcjonalne 500 000 kg. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie nie większym niż wskazany w § 2 ust.1 pkt 2 wzoru umowy. Zamawiający przedstawi ostateczną ilość, z której skorzysta w ramach prawa opcji najpóźniej do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy wraz ze skorygowanym planem dostaw. W przypadku nie dotrzymania przez Zamawiającego ww. terminu Wykonawca musi wyrazić pisemną zgodę na realizację dostaw w ramach opcji. Opcjonalna wartość umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstaw dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny samochodowej, w ilości 1 500 000 kg, w tym ilości podstawowe 1 000 000 kg oraz opcjonalne 500 000 kg. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w zakresie nie większym niż wskazany w § 2 ust.1 pkt 2 wzoru umowy. Zamawiający przedstawi ostateczną ilość, z której skorzysta w ramach prawa opcji najpóźniej do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy wraz ze skorygowanym planem dostaw. W przypadku nie dotrzymania przez Zamawiającego ww. terminu Wykonawca musi wyrazić pisemną zgodę na realizację dostaw w ramach opcji. Opcjonalna wartość umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstaw dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej.