336559-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych z podziałem na pakiety, w tym: Pakiet 1 - Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej, 1 szt. Pakiet 2 - Dostawa wagi laboratoryjnej, 2 szt. Pakiet 3 - Dostawa czytnika mikropłytek z wyposażeniem, 1 szt. Pakiet 4 - Dostawa myjki ultradźwiękowej, 1 szt. Pakiet 5 - Dostawa zamrażarki niskotemperaturowej, 1 kpl.
Interne KennungAEZ/S-030/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa: - w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1). 7. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 8. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931120 Tischzentrifugen, 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör, 39711121 Tiefkühltruhen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-030/2026 - Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Dostawa wagi laboratoryjnej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-030/2026 - Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 38311000 Elektronische Waagen und Zubehör
Menge2 Stück
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Dostawa czytnika mikropłytek z wyposażeniem
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-030/2026 - Pakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Dostawa myjki ultradźwiękowej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-030/2026 - Pakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Dostawa zamrażarki niskotemperaturowej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Interne KennungAEZ/S-030/2026 - Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 39711121 Tiefkühltruhen