2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení monitorovacího systému pro služby inteligentní mobility v rámci MHD České Budějovice
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace systému pro automatické počítání cestujících a vozidlového kamerového systému se záznamem do stávajících autobusů a trolejbusů ve vlastnictví zadavatele. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: 0807/023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001