2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění archeologických výkopových prací – rámcová smlouva 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění výkopových prací na archeologických nalezištích, zajištění související dokumentace a související práce s archeologickými nálezy. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí: 1. část – Komplexní zajištění výkopových prací na velkokapacitních archeologických výzkumech 2. část – Komplexní zajištění výkopových prací na nízkokapacitních archeologických výzkumech 3. část – Zajištění odborných služeb hlavního technika při archeologických výzkumech 4. část – Zajištění odborných služeb technika při archeologických výzkumech 5. část – Zajištění odborných služeb geodeta při archeologických výzkumech
Interne Kennung: Provádění archeologických výkopových prací – rámcová smlouva 2026 / POPIS VEŘEJNÉ ZAKÁZKY
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112450 Erdaushubarbeiten für archäologische Grabungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 4.část – Zajištění odborných služeb technika při archeologických výzkumech
Beschreibung: Předmětem plnění čtvrté části veřejné zakázky je zajištění služeb technika při provádění výkopových prací na archeologických výzkumech v rozsahu specifikovaném v příloze č. 2 – část 4 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace).
Interne Kennung: 4.část
Los: LOT-0005
Titel: 5.část – Zajištění odborných služeb geodeta při archeologických výzkumech
Beschreibung: Předmětem plnění páté části veřejné zakázky je zajištění služeb geodeta při provádění výkopových prací na archeologických výzkumech v rozsahu specifikovaném v příloze č. 2 – část 5 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace). Zadavatel uzavře příslušnou rámcovou smlouvu s 5 dodavateli, kteří se na základě hodnocení nabídek umístí na prvních pěti místech. V případě, že nebude podán dostatečný počet nabídek, může Zadavatel uzavřít rámcovou dohodu pouze s těmi účastníky zadávacího řízení, kteří tyto požadavky splnili, nebo může zadávací řízení zrušit. Při zadávání veřejné zakázky na základě rámcové dohody bude postupováno bez obnovení soutěže ve smyslu § 134 zákona mezi účastníky rámcové dohody a za podmínek rámcové dohody.
Interne Kennung: 5.část
Los: LOT-0003
Titel: 3.část – Zajištění odborných služeb hlavního technika při archeologických výzkumech
Beschreibung: Předmětem plnění třetí části veřejné zakázky je zajištění služeb hlavního technika při provádění výkopových prací na archeologických výzkumech v rozsahu specifikovaném v příloze č. 2 – část 3 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace).
Interne Kennung: 3.část
Los: LOT-0002
Titel: 2.část – Komplexní zajištění výkopových prací na nízkokapacitních archeologických výzkumech
Beschreibung: Předmět druhé části veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 – část 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace).
Interne Kennung: 2.část
Los: LOT-0001
Titel: 1.část – Komplexní zajištění výkopových prací na velkokapacitních archeologických výzkumech
Beschreibung: Předmět první části veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 – část 1 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace).
Interne Kennung: 1.část