See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Raciborska 44 - rozbudowa infrastruktury dydaktycznej kampusu Akademii Sztuk Pięknych na rzecz sztuki i dizajnu"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, na podstawie pracy konkursowej, dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Raciborska 44 - rozbudowa infrastruktury dydaktycznej kampusu Akademii Sztuk Pięknych na rzecz sztuki i dizajnu" w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji i wynikającym z przedstawionej koncepcji konkursowej oraz pełnieniu nadzoru autorskiego. Zamówienie obejmuje: opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy infrastruktury dydaktycznej kampusu Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, przy ul. Raciborskiej 44 wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną umożliwiającą funkcjonowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem, z uwzględnieniem istniejących uwarunkowań oraz ewentualnego etapowania inwestycji na podstawie opracowanej koncepcji konkursowej. Zamówienie obejmuje również pełnienie nadzoru autorskiego nad opracowaną dokumentacją.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001