336620-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Wykonanie robót budowlanych pn. Przebudowa Stadionu Miejskiego w Stargardzie wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie robót budowlanych pn. Przebudowa Stadionu Miejskiego w Stargardzie wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja robót budowlanych w formule “wybuduj” (zgodnie z posiadaną dokumentacją), obiektów Stadionu Miejskiego w Stargardzie wraz z urządzeniami budowlanymi i zagospodarowaniem terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz we Wzorze umowy.
Interne KennungOSIR/WIT/1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
LosLOT-0001