336688-2026 - Ergebnis
Tschechien – Server – Dodávka zařízení pro analýzu, centralizovanou správu a zálohování dat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka zařízení pro analýzu, centralizovanou správu a zálohování dat
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka souboru výpočetní techniky, a to serverové infrastruktury pro virtualizaci, zálohování a přenos dat a výpočetního serveru pro datově a výpočetně náročné analýzy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPředběžné oznámení zadávacího řízení bylo odesláno k uveřejnění nejméně 35 dnů a nejvýše 12 měsíců přede dnem odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení.
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48620000 Betriebssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 32423000 Netzwerkspeichen, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0002
TitelDodávka výpočetního serveru pro datově a výpočetně náročné analýzy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetního serveru pro datově a výpočetně náročné analýzy.
Interne Kennung02
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72253200 Systemunterstützung