336725-2026 - Ergebnis
Tschechien – Scanner für Computeranwendungen – VZ01: DIGI – ARCHI, Dodávka digitalizačních linek včetně vysokorychlostních skenerů a datové napojení linek na elektronický systém spisové služby zadavatele. Dodávka zařízení pro snímání předloh na nestabilních médiích a datové napojení zařízení na úložiště.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ01: DIGI – ARCHI, Dodávka digitalizačních linek včetně vysokorychlostních skenerů a datové napojení linek na elektronický systém spisové služby zadavatele. Dodávka zařízení pro snímání předloh na nestabilních médiích a datové napojení zařízení na úložiště.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vysokorychlostních skenerů a datové napojení na elektronický systém spisové služby zadavatele v rámci projektu Digitalizace správy dokumentů a využívání umělé inteligence v Ministerstvu vnitra.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 72300000 Datendienste, 72317000 Datenspeicherung, 48810000 Informationssysteme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMV- 30387/VZ-2026