336731-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – „23/26 – Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z użyczeniem pościeli i bielizny ogólnoszpitalnej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„23/26 – Świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z użyczeniem pościeli i bielizny ogólnoszpitalnej dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku Białej”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi prania wraz z użyczeniem pościeli i bielizny ogólnoszpitalnej w rodzajach i ilości określonej w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz” dla Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zlokalizowanego przy Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała, w okresie 24 miesięcy. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: 1) opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, 2) projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik Nr 7 do swz. 3. Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy. 4. Szacunkowa miesięczna liczba kilogramów asortymentu czystego wynosi 28 000 kg tj. 672 000 kg w okresie obowiązywania umowy, z zastrzeżeniem ust. 5. Przez „asortyment czysty” rozumie się asortyment, który po wykonaniu usługi prania został dostarczony do Magazynu Bielizny Szpitalnej zlokalizowanym w budynku „J” Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, zgodnie z postanowieniami zawartymi w Załączniku Nr 2 do swz w Rozdziale I ust. 10. 5. Rzeczywista miesięczna liczba kilogramów asortymentu czystego może ulegać zmianom, w zależności od bieżących potrzeb. 6. Wykonawca jest zobowiązany, aby wszystkie osoby wykonujące czynności prania, dezynfekcji, suszenia, maglowania, prasowania oraz napraw krawieckich w okresie realizacji zamówienia, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę w wymiarze minimum ½ etatu. Wymagania określone w zdaniu pierwszym dotyczą także ewentualnych podwykonawców. 7. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 6 oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań, zostały określone projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 7 do swz.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001