2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa pamięci przenośnych i dysków zewnętrznych dla Uniwersytetu Wrocławskiego.”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pamięci przenośnych oraz dysków zewnętrznych dla Uniwersytetu Wrocławskiego. 2.Miejscem dostawy zamówienia jest Uniwersytet Wrocławski Dział Usług Informatycznych przy pl. M. Borna 9, 50-204 Wrocław, pokój 505. Ubezpieczenie przedmiotu umowy wraz z transportem pamięci przenośnych oraz dysków zewnętrznych do siedziby Zamawiającego odbywać się będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz zał. nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy określających zakres i warunki świadczenia dostaw.
Interne Kennung: BZP.2710.10.2026.MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234500 Arbeitsspeichermedien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa pamięci przenośnych oraz dysków zewnętrznych dla Uniwersytetu Wrocławskiego. 2. Miejscem dostawy zamówienia jest Uniwersytet Wrocławski Dział Usług Informatycznych przy pl. M. Borna 9, 50-204 Wrocław, pokój 505. Ubezpieczenie przedmiotu umowy wraz z transportem pamięci przenośnych oraz dysków zewnętrznych do siedziby Zamawiającego odbywać się będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz zał. nr 4 do SWZ Projektowane postanowienia umowy określających zakres i warunki świadczenia dostaw.