2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji. W ramach realizacji przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do sprzedaży (dostawy) energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej (PPE) zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2026 r., poz. 43) oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty; 2) załącznik nr 2 – formularz cenowy; 3) załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 187850-2026
Interne Kennung: 9/PN/2025/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Potrzeba pilnego zapotrzebowania przedmiotu zamówienia, zbliżający się termin wygaśnięcia poprzednio obowiązującej umowy, której aneksowanie pociągałoby dla Zamawiającego wysokie koszty w związku z dostarczaniem w ramach tej umowy energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Przedmiot zamówienia został jasno sprecyzowany. Zamawiający nie stawia wygórowanych wymagań wobec Wykonawców, tym samy przygotowanie oferty nie jest skomplikowane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0003