2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO NA TERENIE GMINY KALETY
Beschreibung: 1. Podstawa prawna: Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 2, w związku z art. 19 ust. 1 pkt 3 i art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn. zm.), Miasto Kalety ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umowy, którego przedmiotem będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. 2. Nazwa i adres właściwego organizatora: Miasto Kalety reprezentowana przez Burmistrz Miasta Kalety adres: ul. Żwirki i Wigury 2, 42-660 Kalety 3. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn. zm.) organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym. 4. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy: Publiczny transport zbiorowy (autobusowy) w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmującej obszar Gminy Kalety: Kalety, Drutarnia II – Kalety, Miotek Zarach przez Kalety, Dom Kultury Kalety, Miotek Zarach – Kalety, Drutarnia II przez Kalety, Dom Kultury obejmujący przystanki autobusowe zgodnie z Uchwałą Nr 60/VII/2015 Rady Miejskiej w Kaletach z dnia 29 maja 2015 r. z późn. zm.) 5. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: 20 listopada 2026 r. 6. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: Okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. 7. Zmiana informacji: Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn. zm.) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Interne Kennung: ZBM.7240.3.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)