2. Verfahren
Verfahren
Titel: Školení popularizace výsledků VaV
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění odborného školení, které je určeno k rozvoji kompetencí zaměstnanců v rámci projektu OP JAK. Školení mají za cíl posílit odborné znalosti a praktické dovednosti v oblasti zaměřené na zlepšení komunikace a šíření výsledků vědecko-výzkumné činnosti směrem k odborné i laické veřejnosti. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Operačním programem Jana Ámose Komenského („Dotační program“) v rámci projektu „Inovace strategického řízení Českého hydrometeorologického ústavu“(reg. číslo projektu CZ.02.01.01/00/23_026/0011461 („Projekt“).
Interne Kennung: Školení popularizace výsledků VaV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001