336883-2026 - Wettbewerb
Polen – Polizeifahrzeuge – „Dostawa 4 sztuk pojazdów z napędem 4 x 4 w policyjnej wersji do przewozu psów służbowych” na potrzeby projektu TROPIK-9 - Taktyka, Rozpoznanie, Ochrona, Poszukiwanie, Identyfikacja, Kształcenie współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa 4 sztuk pojazdów z napędem 4 x 4 w policyjnej wersji do przewozu psów służbowych” na potrzeby projektu TROPIK-9 - Taktyka, Rozpoznanie, Ochrona, Poszukiwanie, Identyfikacja, Kształcenie współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa 4 sztuk pojazdów z napędem 4 x 4 w policyjnej wersji do przewozu psów służbowych” na potrzeby projektu TROPIK-9 - Taktyka, Rozpoznanie, Ochrona, Poszukiwanie, Identyfikacja, Kształcenie współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung121/Ctr/26/EZ/FBW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w którym w odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o zamówieniu, oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 2. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Wykonawcy zobowiązują się nie podnosić jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu względem Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 ustawy Pzp. 4. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 5. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 6. Zamawiający przewiduje przeprowadzenie uprzedniej oceny ofert zgodnie z procedurą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung121/CtrI/26/EZ/FBW
Menge4 Stück