See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów wytworzonych w działalności Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów wytworzonych w działalności Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ w zakresie części 1-4 zamówienia. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: a) podstawowym (gwarantowanym) - dotyczy części 1-4 zamówienia; b) opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji - dotyczy części 1-4 zamówienia. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: dla każdej z części zamówienia: od dnia zawarcia umowy do dnia 31.12.2026 r. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH: Zamawiający nie stawia wymogu złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO: Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącz-nie z pełnomocnikiem. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (o ile został sformułowany), o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia (o ile zostały sformułowane) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W przypadku, o którym mowa w Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.2. i pkt 4.3. SWZ, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA: Informacje o ochronie danych osobowych zebranych przez Zamawiającego w toku postępowania zawarte są w Rozdz. I, ust. 16 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 83015-2026
Interne Kennung: WZP.C.271.1.2.2026.JW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Cz.1
Beschreibung: Wykonanie usługi przyjęcia (sukcesywny odbiór) i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01
Interne Kennung: Cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia w zakresie: a) podstawowym (gwarantowanym) - dotyczy części 1-4 zamówienia, b) opcjonalnym, w przypadku skorzystania z prawa opcji - dotyczy części 1-4 zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z opcji na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający zastrzega, iż wykonanie części zamówienia w ramach prawa opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie niż określony powyżej, Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. Zamawiając przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy - za kwotę wskazaną w ofercie Wykonawcy w ramach zamówienia opcjonalnego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w umowie.
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 2
Beschreibung: Wykonanie usługi przyjęcia (sukcesywny odbiór) i zagospodarowania odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01
Interne Kennung: Cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 3
Beschreibung: Wykonanie usługi przyjęcia (sukcesywny odbiór) i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 02 02
Interne Kennung: Cz. 3
Los: LOT-0005
Titel: Cz. 4
Beschreibung: Wykonanie usługi przyjęcia (sukcesywny odbiór) i zagospodarowania odpadów z budowy i remontów dróg o niżej wymienionych kodach: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 81
Interne Kennung: Cz. 4