33693-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 roku na potrzeby Bursy Gdańskiej im. Ireny Sendlerowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 roku na potrzeby Bursy Gdańskiej im. Ireny Sendlerowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 roku na potrzeby Bursy Gdańskiej im. Ireny Sendlerowej. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1a- 1g zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywna dostawa mrożonek
BeschreibungZakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1a zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
LosLOT-0002
TitelSukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
BeschreibungZakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1b do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1b zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
LosLOT-0003
TitelSukcesywna dostawa ryb
BeschreibungZakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1c do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1c zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne KennungZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
LosLOT-0004
TitelSukcesywna dostawa owoców, warzyw, jaj
BeschreibungZakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1d do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1d zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne KennungZadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
LosLOT-0005
TitelSukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych
BeschreibungZakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1e do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1e zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelSukcesywna dostawa, mięsa, wędlin, drobiu
BeschreibungZakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1f do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1f zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne KennungZadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
LosLOT-0007
TitelSukcesywna dostawa nabiału i tłuszczy
BeschreibungZakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1g do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1g zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne KennungZadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15412000 Fette