336942-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla SPZOZ w Choszcznie II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla SPZOZ w Choszcznie II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Zamówienie jest podzielone na pakiety i obejmuje następujący sprzęt: 1) Pakiet 1 : KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA 2) Pakiet 2 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY 3) Pakiet 3 : ŁÓŻKO SZPITALNE BARIATRYCZNE Z WYPOSAŻENIEM 4) Pakiet 4 : WÓZEK DO TRANSPORTU PACJANTA BARIATRYCZNY 5) Pakiet 5 : WÓZEK INWALIDZKI BARIATRYCZNY 6) Pakiet 6 : ELEKTRYCZNY WÓZEK PRYSZNICOWY O ZWIĘKSZONYM UDŹWIGU 7) Pakiet 7 : STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY 8) Pakiet 8 : MONITOR STACJONARNO-PRZENOŚNY
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensTermin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z przyczyn niezależnych od Zamawiającego
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelKARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 1: KARDIOMONITOR I PODSTAWA JEZDNA
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelSTYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 2: STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY
LosLOT-0003
TitelŁÓŻKO SZPITALNE BARIATRYCZNE Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 3: ŁÓŻKO SZPITALNE BARIATRYCZNE Z WYPOSAŻENIEM
LosLOT-0004
TitelWÓZEK DO TRANSPORTU PACJANTA BARIATRYCZNY
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bariatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 4 : WÓZEK DO TRANSPORTU PACJANTA BARIATRYCZNY
LosLOT-0005
TitelWÓZEK INWALIDZKI BARIATRYCZNY
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 5 : WÓZEK INWALIDZKI BARIATRYCZNY
LosLOT-0006
TitelELEKTRYCZNY WÓZEK PRYSZNICOWY O ZWIĘKSZONYM UDŹWIGU
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 6: ELEKTRYCZNY WÓZEK PRYSZNICOWY O ZWIĘKSZONYM UDŹWIGU
LosLOT-0007
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 7: STYMULATOR ZEWNĘTRZNY JEDNIOJAMOWY
LosLOT-0008
TitelMONITOR STACJONARNO-PRZENOŚNY
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kardiologicznej, sprzętu bartiatrycznego i innego wyposażenia dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. Pakiet 8: MONITOR STACJONARNO-PRZENOŚNY