See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA POJAZDÓW DO ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG WRAZ Z WYPOSAŻENIEM DLA MZK SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W GRUDZIĄDZU
Beschreibung: 1. Dostawa 6 szt. podwozi samochodu ciężarowego o DMC 18000 kg, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku, przygotowane do zabudowy urządzenia hakowego, posypywarki napędzanej od układu hydraulicznego pojazdu oraz pługa odśnieżnego sterowanego hydraulicznie, wyposażone w silnik spełniający normę emisji spalin EURO 6 E. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-1-A do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. Dostawa 6 szt. posypywarek do podwozia 2 osiowego wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku. Posypywarka przeznaczona do szybkiej zabudowy na pojeździe za pomocą urządzenia hakowego. Posypywarka dostosowana do rozsypywania różnych materiałów tzn. chlorku sodu, chlorku wapnia, chlorku magnezy, piasku. Zbiornik o pojemności 5 m sześciennych. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-1-B do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Dostawa 6 szt. urządzeń hakowych fabrycznie nowych, rok produkcji 2026 o udźwigu min. 12000 kg. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-1-C do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Dostawa 1 szt. podwozia samochodu ciężarowego o DMC 26000 kg, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku, przygotowanego do zabudowy urządzenia hakowego, posypywarki napędzanej od układu hydraulicznego pojazdu oraz pługa odśnieżnego sterowanego hydraulicznie, wyposażone w silnik spełniający normę emisji spalin EURO 6 E. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-2-D do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 5. Dostawa 1 szt. posypywarki do podwozia 3 osiowego wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku. Posypywarka przeznaczona do szybkiej zabudowy na pojeździe za pomocą urządzenia hakowego. Posypywarka dostosowana do rozsypywania różnych materiałów tzn. chlorku sodu, chlorku wapnia, chlorku magnezy, piasku. Zbiornik o pojemności 7 m sześciennych. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-2-E do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 6. Dostawa 1 szt. urządzenia hakowego fabrycznie nowego, rok produkcji 2026 o udźwigu min. 21000 kg. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-2-F do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 7. Dostawa 7 szt. pługów lemieszowych fabrycznie nowych, rok produkcji 2026. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-3-G do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 8. Wyposażenie wszystkich pojazdów (7 szt.) w jednolity system monitorowania i zarządzania. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-4-H do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. .
Vorherige Bekanntmachung: 225054-2026
Interne Kennung: ZP-MZK-2026-08-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ustawa Prawo zamówień publicznych z 11 września 2019 r. (t.j. Dz.U.2024 poz.1320 z późn. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 34144420 Salzstreufahrzeuge, 34142300 Muldenkipper, 43313000 Schneepflüge und Schneefräsen, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 43412000 Maschinen für die Vermischung von Kies mit Bitumen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Dostawa 6 szt. podwozi samochodu ciężarowego o DMC 18000 kg, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku, przygotowane do zabudowy urządzenia hakowego, posypywarki napędzanej od układu hydraulicznego pojazdu oraz pługa odśnieżnego sterowanego hydraulicznie, wyposażone w silnik spełniający normę emisji spalin EURO 6 E. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-1-A do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. Dostawa 6 szt. posypywarek do podwozia 2 osiowego wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku. Posypywarka przeznaczona do szybkiej zabudowy na pojeździe za pomocą urządzenia hakowego. Posypywarka dostosowana do rozsypywania różnych materiałów tzn. chlorku sodu, chlorku wapnia, chlorku magnezy, piasku. Zbiornik o pojemności 5 m sześciennych. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-1-B do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Dostawa 6 szt. urządzeń hakowych fabrycznie nowych, rok produkcji 2026 o udźwigu min. 12000 kg. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-1-C do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Dostawa 1 szt. podwozia samochodu ciężarowego o DMC 26000 kg, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku, przygotowanego do zabudowy urządzenia hakowego, posypywarki napędzanej od układu hydraulicznego pojazdu oraz pługa odśnieżnego sterowanego hydraulicznie, wyposażone w silnik spełniający normę emisji spalin EURO 6 E. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-2-D do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 5. Dostawa 1 szt. posypywarki do podwozia 3 osiowego wyprodukowane nie wcześniej niż w 2026 roku. Posypywarka przeznaczona do szybkiej zabudowy na pojeździe za pomocą urządzenia hakowego. Posypywarka dostosowana do rozsypywania różnych materiałów tzn. chlorku sodu, chlorku wapnia, chlorku magnezy, piasku. Zbiornik o pojemności 7 m sześciennych. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-2-E do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 6. Dostawa 1 szt. urządzenia hakowego fabrycznie nowego, rok produkcji 2026 o udźwigu min. 21000 kg. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-2-F do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 7. Dostawa 7 szt. pługów lemieszowych fabrycznie nowych, rok produkcji 2026. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-3-G do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 8. Wyposażenie wszystkich pojazdów (7 szt.) w jednolity system monitorowania i zarządzania. Szczegółowy opis wymagań zawarto w załączniku nr 2-4-H do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.