2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji NI w modelu subskrypcyjnym lub licencji równoważnych dla Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa, zwanych dalej Subskrypcjami.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji NI w modelu subskrypcyjnym lub licencji równoważnych dla Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa, zwanych dalej Subskrypcjami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Miejsce realizacji: siedziba Zamawiającego w Warszawie przy al. Krakowskiej 110/114.
Interne Kennung: DZP.26.91.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132-139 ustawy Pzp. 2. Zamawiający w toku prowadzenia przetargu nieograniczonego zastosuje odwróconą kolejność oceny ofert określoną w art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48516000 Softwarepaket für den Datenaustausch
5. Los
Los: LOT-0001