336991-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup specjalistycznego wyposażenia dla jednostki OSP wpisanej do KSRG z terenu Gminy Wielopole Skrzyńskie – zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup specjalistycznego wyposażenia dla jednostki OSP wpisanej do KSRG z terenu Gminy Wielopole Skrzyńskie – zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu pożarniczego z napędem 4x4 dla OSP Wielopole Skrzyńskie, zwanego dalej „samochodem”. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – konfiguracja pojazdu”. Wymagania dotyczące oferowanego samochodu: - Zamawiający wymaga, aby oferowany samochód były fabrycznie nowy. Musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych.
Interne KennungRRz.271.1.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu pożarniczego z napędem 4x4 dla OSP Wielopole Skrzyńskie, zwanego dalej „samochodem”. Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia – konfiguracja pojazdu”. Wymagania dotyczące oferowanego samochodu Zamawiający wymaga, aby oferowany samochód były fabrycznie nowy. Musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. 4.2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: Kod CPV: 34144210-3: Wozy strażackie, 35110000-8: Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa