336991-2026 - Wettbewerb
Polen – Gasförmige Brennstoffe – Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości CBA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości CBA
BeschreibungKompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości CBA Zadanie nr 1 – Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA we Wrocławiu przy ul. Jerzmanowskiej 4D; Zadanie 2 - Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Poznaniu, Wysogotowo przy ul. Serdecznej 1; Zadanie nr 3 - Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Warszawie przy ul. L. Krzywickiego 34.
Interne Kennung8/>PU/2026/MT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA we Wrocławiu przy ul. Jerzmanowskiej 4D
BeschreibungKompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA we Wrocławiu przy ul. Jerzmanowskiej 4D. Szczegółowa opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung8/>PU/2026/MT - zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelKompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Poznaniu, Wysogotowo przy ul. Serdecznej 1
BeschreibungKompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Poznaniu, Wysogotowo przy ul. Serdecznej 1. Szczegółowa opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung8/>PU/2026/MT - zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelKompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Warszawie przy ul. L. Krzywickiego 34
BeschreibungKompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Warszawie przy ul. L. Krzywickiego 34. Szczegółowa opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung8/>PU/2026/MT - zadanie nr 3