2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa 5-letnia systemu OPM GŁUPTAK (wersja przenośna) - 3 szt.
Beschreibung: Zdanie obejmuje naprawę 5-letnią pojazdów podwodnych Głuptak wraz z przeglądem i weryfikacją w wersji bojowej i treningowej mającą na celu przywrócenie pełnej sprawności przedmiotowego SpW. Szczegółowy zakres naprawy zostanie zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), którą Zamawiający przekaże Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 08/KPW/TO/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba udzielenia zamówienia spowodowana koniecznością zrealizowania naprawy w roku 2026 r. (szacowany czas realizacji: 6 miesięcy od udzielenia zamówienia) oraz przekroczenie terminu od ostatniej przeprowadzonej naprawy przedmiotu zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
5. Los
Los: LOT-0001