See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa maszyn i urządzeń rolniczych wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest podzielony na 2 części które obejmują: 1) Cześć 1 – dostawa ciągnika i maszyn rolniczych obejmuje: dostawę do siedziby Zamawiającego ciągnika rolniczego i maszyn rolniczych, w szczególności: a) Ciągnika rolniczego z bramką telemetryczną, zestawem nawigacji RTK oraz dostępem do platformy cyfrowej i wymianą dwukierunkową danych b) Agregatu uprawowo siewny aktywny wraz ze sterowaniem zmienną dawką wysiewu na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową danych c) Siewnika do kukurydzy i rzepaku wraz ze sterowaniem zmienną dawką wysiewu na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową d) Rozsiewacz nawozów wraz ze sterowaniem zmienną dawką wysiewu na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową danych e) Opryskiwacz polowy zawieszany wraz ze sterowaniem zmienną dawką oprysku na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową danych 2) Część 2 dostawa i instalacja nawigacji GPS dostawa (do siedziby Zamawiającego) montaż i uruchomienie nawigacji GPS do ciągnika i kombajnu (z możliwością blokady danych cyfrowych w każdym momencie w szczególności: a) Zestaw nawigacji do ciągnika rolniczego z dokładnością RTK wraz z montażem, uruchomieniem i oprogramowaniem b) Zestaw nawigacji z dokładnością RTK wraz z oprzyrządowaniem do mapowania plonów do posiadanego kombajnu wraz z montażem, uruchomieniem i oprogramowaniem; 2. Wszystkie urządzenia muszą posiadać wszelkie wymagane dla określonego urządzenia deklaracje zgodności i być wykonane zgodnie z normami obowiązującymi na terenie RP i UE i dopuszczone do obrotu na terenie Polski. Zamówienie obejmuj również w obu częściach szkolenie z obsługi maszyn i urządzeń pracowników Zamawiającego. 3. Wszystkie przedmioty zamówienia (maszyny, urządzenia, licencje) muszą współpracować z systemem zarządzania gospodarstwem, być kompatybilne z innymi elementami systemu oraz tworzyć spójny system cyfrowy. 4. Właścicielem wszystkich danych generowanych przez maszyny/urządzenia jest/będzie Zamawiający 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – dostawa ciągnika i maszyn rolniczych
Beschreibung: a) Ciągnika rolniczego z bramką telemetryczną, zestawem nawigacji RTK oraz dostępem do platformy cyfrowej i wymianą dwukierunkową danych b) Agregatu uprawowo siewny aktywny wraz ze sterowaniem zmienną dawką wysiewu na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową danych c) Siewnika do kukurydzy i rzepaku wraz ze sterowaniem zmienną dawką wysiewu na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową d) Rozsiewacz nawozów wraz ze sterowaniem zmienną dawką wysiewu na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową danych e) Opryskiwacz polowy zawieszany wraz ze sterowaniem zmienną dawką oprysku na podstawie map glebowo rolniczych i wymianą dwukierunkową danych
Los: LOT-0002
Titel: 2) Część 2 dostawa i instalacja nawigacji GPS
Beschreibung: dostawa (do siedziby Zamawiającego) montaż i uruchomienie nawigacji GPS do ciągnika i kombajnu (z możliwością blokady danych cyfrowych w każdym momencie w szczególności: a) Zestaw nawigacji do ciągnika rolniczego z dokładnością RTK wraz z montażem, uruchomieniem i oprogramowaniem b) Zestaw nawigacji z dokładnością RTK wraz z oprzyrządowaniem do mapowania plonów do posiadanego kombajnu wraz z montażem, uruchomieniem i oprogramowaniem;
Haupteinstufung (cpv): 38100000 Navigationsinstrumente und meteorologische Instrumente