See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup elektromobilů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smluvního závazku – kupních smluv na nákup 8 ks elektrických osobních automobilů a jejich dodávka pro provoz zadavatele. Předmět veřejné zakázky je dále vymezen v přílohách této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 432807-2024
Interne Kennung: Nákup elektromobilů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nabídky budou otevírány dle ustanovení § 109 zákona po uplynutí lhůty pro podání nabídek. Vzhledem k elektronickému podání nabídek nebude otevírání nabídek veřejné. Otevřením nabídky v elektronické podobě se rozumí zpřístupnění jejího obsahu zadavateli. Zadavatel zkontroluje při otevírání nabídek, zda nabídka byla doručena ve stanovené lhůtě a zda s datovou zprávou obsahující nabídku nebylo před jejím otevřením manipulováno. Zadavatel pořídí z otevírání nabídek písemný záznam (protokol o otevírání nabídek), v němž uvede pořadové číslo nabídky, identifikační údaje účastníků zadávacího řízení, informace o nabídkových cenách a ostatních hodnocených parametrech a výsledek kontroly dle § 109 odstavec 2 zákona. Zadavatel má právo uveřejnit anonymizovaný protokol o otevírání nabídek na profilu zadavatele. Současně platí právo účastníků zadávacího řízení ve smyslu § 109 odstavec 3 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1 veřejné zakázky Nákup elektromobilů
Beschreibung: Veřejná zakázka je z důvodu technických rozdílů poptávaných vozidel a za účelem zpřístupnění širšího okruhu potenciálních dodavatelů rozdělena na 3 části ve smyslu § 35 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „ZZVZ“). Vymezení předmětu a rozsahu jednotlivých částí veřejné zakázky je uvedeno v popisu předmětu veřejné zakázky níže a dále v přílohách této zadávací dokumentace. Části veřejné zakázky: Část 1: 6 ks stejných referentských vozidel s elektromotorem kategorie M1 střední Předpokládaná hodnota (a zároveň maximální přípustná nabídková cena) pro část 1: 4.958.000 Kč bez DPH Část 2: 1 ks manažerského vozidla s elektromotorem kategorie M1 Předpokládaná hodnota (a zároveň maximální přípustná nabídková cena) pro část 2: 1.404.000 Kč bez DPH Část 3: 1 ks vícemístného vozidla s elektromotorem kategorie M1 (8 míst ve vozidle, konfigurace sedadel 2+3+3) Předpokládaná hodnota (a zároveň maximální přípustná nabídková cena) pro část 3: 1.322.000 Kč bez DPH
Interne Kennung: Nákup elektromobilů - M1 Střední/A1 Osobní automobily
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pokud by zadavatel provedl změnu zadávacích podmínek, postupuje podle § 99 zákona, tj. jako při změně nebo doplnění zadávací dokumentace.
Los: LOT-0003
Titel: ČÁST 3 veřejné zakázky Nákup elektromobilů
Interne Kennung: Nákup elektromobilů - M1 vícemístné/B1 - užitkové automobily
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2 veřejné zakázky Nákup elektromobilů
Interne Kennung: Nákup elektromobilů - M1 Manažerské/ A2 Osobní automobily — manažerské vozy