2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa sieciowych modułów kryptograficznych HSM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, instalacja, konfiguracja i włączenie do eksploatacji 4 sieciowych modułów kryptograficznych HSM wraz z licencjami, akcesoriami i usługami towarzyszącymi, umożliwiających rozbudowę istniejącego środowiska HSM (Hardware Security Module) Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.103.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z zapisem art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych, w związku z publikacja ogłoszenia wstępnego w DUUE nr 139971-2026 LOT-0004
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Dostawa, instalacja, konfiguracja i włączenie do eksploatacji 4 sieciowych modułów kryptograficznych HSM wraz z licencjami, akcesoriami i usługami towarzyszącymi, umożliwiających rozbudowę istniejącego środowiska HSM (Hardware Security Module) Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.