337060-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausbildung – Mediální školení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMediální školení
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je služby prezenčního mediální školení zaměřené na rozvoj komunikačních a prezentačních dovedností pracovníků ČHMÚ, kteří vystupují na veřejnosti a komunikují s médii. Celkový rozsah školení činí: • 5 kurzů, • každý v délce 8 hodin, • konaných prezenčně v prostorách Objednatele. Obsah školení zahrnuje zejména: • pravidla komunikace s médii, • přípravu na rozhovory a vystoupení, • práci s novinářskými dotazy, • reakci na kritické či oponentní argumenty, • zásady sebejistého verbálního i neverbálního projevu, • simulace mediálních rozhovorů, • nácvik vystoupení před kamerou. Rozsah školení: • 8–10 účastníků v jedné skupině, • realizace 2× ročně, • celkem bude v průběhu realizace projektu proškoleno 50 osob. Veřejná zakázka je ze 100 % financována Operačním programem Jana Ámose Komenského („Dotační program“) v rámci projektu „Inovace strategického řízení Českého hydrometeorologického ústavu“(reg. číslo projektu CZ.02.01.01/00/23_026/0011461 („Projekt“).
Interne KennungVZ-2026-0571
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
LosLOT-0001