See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A. i dostawa fabrycznie nowych wodomierzy oraz dostawa i montaż urządzeń systemów zdalnego odczytu, w podziale na 3 części (pakiety).
Vorherige Bekanntmachung: 485601-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy na obszarze Miasta Poznania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A. i dostawa fabrycznie nowych wodomierzy oraz dostawa i montaż urządzeń systemów zdalnego odczytu na obszarze Miasta Poznania.
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Menge: 13 961 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy na obszarze północnym, obejmującym gminy Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las, Swarzędz, Kórnik, Brodnica.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A. i dostawa fabrycznie nowych wodomierzy oraz dostawa i montaż urządzeń systemów zdalnego odczytu na obszarze północnym, obejmującym gminy Czerwonak, Murowana Goślina, Suchy Las, Swarzędz, Kórnik, Brodnica.
Menge: 7 401 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy na obszarze południowym, obejmującym gminy Luboń, Puszczykowo, Mosina.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejących i montaż nowych wodomierzy do wody zimnej na przyłączach wodociągowych, znajdujących się na obszarze działania Aquanet S.A. i dostawa fabrycznie nowych wodomierzy oraz dostawa i montaż urządzeń systemów zdalnego odczytu na obszarze południowym, obejmującym gminy Luboń, Puszczykowo, Mosina.
Menge: 5 352 Stück